تبلیغات
رضوانی - 29 فروردین 1391 یک روز به یادماندنی تلخ برای قزوینی ها
رضوانی
می نگارم به امید بهشتی بودن

29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی، روز نمایش اقتدار نیروی قدرتمند نظامی ایران و روز با شکوه افتخار مردم به پایداری امنیت ملی است.

اما در قزوین به خاطر بی تدبیری تصمیم گیران محل برگزاری مراسم رژه، این روز برای جمع کثیری از مردم متاسفانه به روزی تلخ و عصبانی کننده مبدل شد.

با توجه به مسدود بودن برخی خیابان ها و بلوار های اصلی و فرعی شهر در دست تعمیر قزوین در حالت طبیعی بیشتر معابر از ترافیک خودرویی نسبتا سنگینی رنج می برد.

حال تصور کنید وقتی از ساعت 6 صبح امروز بلوار شهید بهشتی حد فاصل میدان قدس تا میدان شهید بابایی مسدود باشد چه بلایی  می آید به سر خیابان فلسطین و تقاطع های این مسیر و خیابانهای مرتبط و مردمی که باید خود را به محل کار و تحصیل از جمله دانشگاه های آزادقزوین، بین المللی امام خمینی(ره)، دانشگاه پیام نور قزوین، دانشگاه علوم پزشکی، مجتمع ادارات نواب، مجتمع ادارات پونک و ده ها مدرسه و بانک و مغازه و ... برسانند.

نمی دانم دلیل انتخاب این مکان برای برگزاری مراسم امروز چیست اما شاید فرد یا افرادی که این تصمیم را گرفتند می خواستند مردم به خوبی این مراسم را لمس کنند و با دل و جان افتخار کنند به وجود نیروهای مسلح مقتدر

 اما بد نیست بدانند این بی تدبیری موجب شد تا خون مردمی که قصد تردد از آن مسیر را داشتند به جوش بیاید و از ته دل با بغض و غیظ نه تنها به ماموران راهنمایی و رانندگی و شهردار و استاندار و ارتش و سپاه فحش دادند بلکه همه داشته های نظام را زیر سؤال بردند.

سؤال اساسی اینست که تا کی مردم باید بی توجهی و کم اهمیتی خود را در نگاه مسئولان استان تحمل کنند.

چقدر زشت و رنج آور است وقتی مسئول مربوطه ی پروژه تقاطع غیر همسطح همبستگی که به تازگی به نصر تغییر نام داده است، در برنامه زنده رادیو قزوین توضیح می دهد که مسیر پارک شقایق که زیرسازی اش متناسب دوچرخه و اسکیت و پیاده روی است و حالا چندین هزار تن فشار خودروهای سنگین و سبک روی آن است که مانند میدان موانع و مسیرهای جنگی شده است در پاسخ به سؤال گوینده که تکلیف مردم چیست؟ می گوید مردم تحمل کنند!!!

آیا امکان برگزاری مراسم امروز در مسیر باراجین که تردد بسیار کم و مسیر جایگزین مناسب بوستان باراجین را دارد نبود و یا به فکر مسئولین محترم نرسید و با اصلا فکری در این رابطه کرده اند و جلسه ای گرفته اند یا نه، و یا فکر همه جا را کرده اند به جز رفاه مردم را، خدا نکند اگر با اتکا به قدرت خود در پایان نشست ها گفته باشند مردم هر غلطی می کنند بکنند چون فقط  یک روز در سال اینچنین است و یا محترمانه اش اینست که مردم لطف کنند تحمل کنند و یا ادای متمدن ها و با کلاس ها را درآورده و بگویند و بنویسند: از تحمل شما متشکریم

شما سستی و بی تدبیری و کارشکنی کنید مردم تحمل کنند!!!؟

این اخلاق غیر اسلامی که شیطان در دامان برخی مدیران سازمانها انداخته است چقدر پست است.

«امروز در نظام اسلامى، همه‌ى كارگزاران حكومت، از پایین تا بالا؛ از رهبرى - كه خدمتگزار همه است - از رئیس جمهور، از وزرا، از مسؤولین قضایى، از نمایندگان مجلس و از مدیران گوناگونى كه در اكناف كشور هستند، باید همتشان این باشد كه دین خدا را اقامه كنند، عدالت را احیا كنند، تبعیض در اجراى مقررات را از میان بردارند، بیشترین توجهشان به طبقه‌ى محروم و مستضعف و فقیر باشد - همچنان كه امیرالمؤمنین بود - شعار تقوا را شعار شخصى و عمومى خودشان قرار دهند؛ این وظیفه‌ى ماست.»

بیانات امام خامنه ای(حفظه الله) در دیدار با اقشار مختلف مردم
 به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین على(ع) 30/06/1381

آقاجان شما خیالت راحت باشد در قزوین ما به همه به یک چشم نگاه می کنند فقیر و غنی ندارد همه از بی لیاقتی تعدادی از مسئولان رنج می برند و کسی هم نمی تواند دم بزند همان طور که شما فرمودید مستضعقان که تریبونی برای حرف زدن ندارند سرمایه داران و قدرتمندان هم از ترس از دست دادن قدرت و مکنتشان زبان در دهان گرفته اند، اصحاب رسانه هم یا به دنبال پاداش رئیس جمهورند یا مسکن مهر یا رپرتاژ آگهی، مردم هم می سوزند و عقده می گیرند و می سازند.

آقای خوبم شما برای ما و شهر پلکان قدرت شده ما دعا کنید، اینجا برخی مدیران پا بر حق مردم می گذارند و در قدرت و جایگاه بالا می روند و به سایر شهر ها می پرند و یا مدیران اخراجی سازمان های استان های دیگر که حتی با تحصن کارمندان روبرو شده اند به شهر ما تبعید می شوند، انگار مظلوم تر و محروم تر از مردم قزوین در کشور نیست.

خداوند متعال آبروی نظام جمهوری اسلامی را حفظ کند و دشمنان خارجی و داخلی اش را که در قزوین در مسیر تحول(بخوانید تهوع) ما کم نیستند، هدایت کند و در صورت صلاحدید نابود سازد.

با سپاس

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 29 آذر 1393 11:16 بعد از ظهر
سلام به فروشگاه خرید اینترنتی پستی مانتو زنانه من یه سری بزنید و مانتو های مورد علاقه خود را انتخاب کنید
دوشنبه 24 آذر 1393 03:18 بعد از ظهر
سلام تبادل لینک میکنی فقط چند ثانیه طول میکشه
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391 08:19 قبل از ظهر
باز اجازه نگرفته رفتی مطلب گذاشتی حالیت نیست فکر نکنی
رفتی تو ارتش خدمت کردی فشار اومد میخوای این شکلی خالی شی
حالا شدی؟/
مواضب باش ....................نشی
امیر علی اکبر بیک یکی از افتخارهای زندگی من که در جمع های بسیاری هم ذکر کرده ام گذراندن خدمت سربازی در ارتش بوده که موجب شد با کارکنان زحمت کش این نیروی عظیم بیش از پیش آشنا شده و اطاعت پذیری آنها از فرمانده کل قوا را به وضوح درک کردم.
ممنون که مرا به یاد آن دوران خاطره انگیز انداختید.
جمعه 1 اردیبهشت 1391 01:59 بعد از ظهر
یک تار سبیل ارتشی شرف داره به یک لشکر بسیجی مزدور
جمعه 1 اردیبهشت 1391 11:24 قبل از ظهر
نوشتن این متن بدون دانستن هیچگونه نگرش سیاسی یک نوشته خام است. شما در نظر بگیرید اگر قراره این رژه در جاده باراجین صورت بگیره باید اندازه همین رژه رونده برای امنیت مسیر از چند روز قبل شبانه روزی خدمت کنن. می دونید چقدر هزینه میشه؟ برای همین مسیر که جلوی خود لشگر ارتش است نیروهای امنیتی 5 روز بصورت شبانه روزی این مکان را زیر نظر برای تامین امنیت قرار می دن.
پس تحمل چند ساعت برای مردم جهت نشان دادن نیروهای مخلص نظامی قزوین دور از ذهن نباید باشد....!
حال پیشنهاد می شود بجایرداختن به این معضل کوچک به اقتدار بچه های ارتشی سپاهی و بسیجی و نیروی انتظامی بپردازید. چون متاسفانه هیچ گونه انعکاسی از این مراسم بصورت جدی در وبلاگها و یا همین سایت قزوین امروز دیده نشد!!
چهارشنبه 30 فروردین 1391 09:38 بعد از ظهر
وقتی متنتان را میخواندم احساس کردم در اذهان برخی ها، الان شما هم مثل ما در لیست منافقان قرار گرفتی! مواظب قلمتان باشید!
چهارشنبه 30 فروردین 1391 07:21 بعد از ظهر
سلام برادر واقعا دستت درد نکنه حرف دل ما رو زدی اتفاقا همون روز کلی از بچه ها نتونستن سر موقع به کلاسشون برسن و استاد هم کلی شاکی شد!!! تازه این یکی از از اون هزاران هزار بی تدبیری و بی فکری مسئولان استانیمونه.... خدا قوت به شما که حداقل یه جایی رو داری که حرف دلتو بنویسی ما حرف دلمونو پیش کی بزنیم که به قول آقای صارمی به توپ نبندنمون....و آویزونمون نکنن!!!
چهارشنبه 30 فروردین 1391 10:24 قبل از ظهر
آقای بیك خوب قبول میشه اما چندتامطلب میمونه
مردم بعضی وقتا اضافه حرف میزنن و مثلا برای یه همچین چیزی همه نظام و دستاورداش رو زیرسوال میبره
ارتتش اگع زورش نرسه یه همچین منی تو وسط شهر نشون بده و كسی جلودارش نباشه كه دیگه ارتش نیست!
آخرمتنتون فكركنم یكم زیاد داغ شده قزوین درحال تهوع واین جور جملاتش
وكلا و البته اصلا تبریك به شما كه قلم به دست میشید وبازتبریك كه عرصهوسخت مشكلات ومعضلات اجتماعی و شهری رو انتخاب میكتید
خدا قوت
چهارشنبه 30 فروردین 1391 07:32 قبل از ظهر
برادر جان حالا خبر نداری دیروز نیروی محترم انتظامی نیز هم زمان برنامه داشت و طبق معمول خیابان حكم آباد وبلوار مدرس در قرق ماشینهای این غزیزان بود و تقریبا خیابان نیمه بسته بود .عزیزان ناجا وقتی مراسم دارند برای خودشان سنگ تمام می گذارند و اوج تدبیر ترافیكی در این برنامه ها مشاهد می شود
سه شنبه 29 فروردین 1391 05:22 بعد از ظهر
حاج امیر حالا دیگه به ارتش گیر میدی . از این بیچاره ها مظلومتر گیر نیاوردی . هفته بسیج . دفاع مقدس هم همونجا رو میبدند .
امیر علی اکبر بیکتا موقعی که خیابانهای اطراف در دست تخریب است هر کسی و هر سازمانی مسیر را مسدود کند حجم بالای ترافیک مردم را آزار می دهد.
سه شنبه 29 فروردین 1391 01:51 بعد از ظهر
سلام قلم به دست مزدور...!
وقتی"همه چی آرومه!
اینقدر سر خوشیم و خوشحالیم"
چرا جو رو خراب می کنی؟
میدم حاج آقا پوستو بکنه،توش کاه پر کنه،بعدش از دکل سازمان متبوعش آویزونت کنه...!
البته اگه قبلش ارتش تیر بارونت نکنه...!!
خداحافظ قلم به دست مزدور...!


امیر علی اکبر بیکبه به اینجا کجا سید محمود کجا
سری به فقیر فقرا زدی
مسرور شدیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

دنیاى سرشار از عدالت، پاكى، راستى، معرفت و محبّت؛ دنیاى دوران امام زمان است كه زندگى بشر هم از آن‌جا به بعد است.
امام خامنه ای(حفظه الله)

مدیر وبلاگ : امیر علی اکبر بیک
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :